Vítejte v rodinném penzionu DANNY

Náš rodinný pension DANNY byl nedávno zrekonstruován, nachází se přímo pod zámkem v historickém centru Českého Krumlova, který byl zapsán v roce 1992 do seznamu UNESCA.

Z našeho pensionu můžete obdivovat historii i současnost našeho starého města. A přímo v klikatých uličkách města na vás dýchne atmosféra dob dávno minulých. Náš pension DANNY zasahuje jednou stranou do ulice Latrán a druhou stranou přímo na nádvoří zámku. Každý z našich pokojů má vlastní sociální zařízení, v některých i ledničku a klimatizaci.

Pokud si budete přát pomůžeme Vám naplánovat různé druhy výletů, dle vašich potřeb a požadavků, do blízkého i širokého okolí. Dále Vám můžeme zprostředkovat a zajistit jízdu na koních, na kole, na raftu, vyhlídkový let letadlem, balonem nebo reservovat vstupenky na mnoho různých společenských a kulturních akcích, vstupenky do muzeí, divadel a dalších atrakcí.

Nyní můžete využít i naši nově otevřenou restauraci s kulečníkem v přízemí pensionu (foto ve fotogalerii), pro naše hosty máme připravenou slevu 10% ze všech jídel.

V pensionu i v restauraci je WiFi připojení k internetu zdarma.

Z našeho pensionu je blízko kamkoli, posuďte sami (pěšky)

  • 1 min cesty - na zámek, k poště, do prádelny a do infocentra s internetovou kavárnou
  • 3 min cesty - autobusová zastávka, kino, fitnes, pivovar Eggenberg
  • 5 min cesty - náměstí, městské infocentrum, museum tortury, wax muzeum, muzeum fotografie, mezinárodní kulturní centrum Egona Schieleho
  • 10 min cesty - vlakové nádraží, zámecká zahrada, tenisové centrum, plavecký bazén
  • 15 min cesty - příroda, lesy


Kontakt Pension Danny

Latrán č. p. 72
381 01 Český Krumlov
Czech Republic

Telefon:

+420 603 210 572

E-mail:

recepce@pensiondanny.cz

GPS souřadnice

48°48'48.24"N 14°19'1.2"E

V Českém Krumlově je
07:17
pondělí 20.8.2018
Bernard
Rezervace ubytování
-